• کارخانه: مازندران، شهرک صنعتی بشل ، فاز 2
  • فروشگاه: مازندران، قائمشهر ، خیابان جویبار، نبش کوچه سینا
  • 50 490 011-422
  • 3944 044 0912
  • کارخانه: مازندران، شهرک صنعتی بشل ، فاز 2
  • فروشگاه: مازندران، قائمشهر ، خیابان جویبار، نبش کوچه سینا
  • 09120443944
  • 01142249050

درب ضد سرقت مناسب مناطق شرجی

درب ضد سرقت مناسب مناطق شرجی

درب ضد سرقت مناسب مناطق شرجی

با سلام خدمت همراهان گرامی آرون صنعت، در این مقاله قصد داریم به بررسی در مورد درب ضد سرقت مناسب مناطق شرجی بپردازیم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. درب یک از بخش های مهم هر ساختمانی است خصوصا اگر با عنوان درب ضد سرقت برای افزایش امنیت ساختمان و خانه تهیه شده باشد.

درب های ضد سرقت با توجه به ساختار و طراحی داخلی آن ها مقاومت های خاصی دربرابر ضربه های محکم، آتش سوزی، باز شدن قفل به راحتی و بدون کلید و … است. باتوجه به همین شرایط متریال ساخت درب های ضد سرقت برای آب و هواهای مختلف نیز متفاوت است.

در این مقاله به بیان مسائل زیر میپردازیم:

-بهترین درب ضد سرقت برای آب و هوای شرجی

-جنس مناسب ترین درب برای مناطق شرجی چگونه است ؟

-جمع بندی

.

.

.

بهترین درب ضد سرقت برای آب و هوای شرجی:

مناطق شرجی دارای آب و هوای مرطوب و نیمه و خشک و نیمه سرد است. درب هایی که باید در این مناطق برای ساختمان ها گذاشته شود که در برابر رطوبت باقی مانده در هوا مقاوم باشد و دچار پوسیدگی و یا ایجاد حشرات مختلف نشود.

anti theft door - درب ضد سرقت مناسب مناطق شرجی
درب ضد سرقت مناسب مناطق شرجی

در صورتی که محصول صحیح را انتخاب کرده باشید آن درب دچار پوسیدگی و محلی برای رشد قارچ و حشرات نمی شود. برای بالا بردن مقاومت درب های ضد سرقت در برابر رطوبت هوا در مناطق شرجی از مواد و مصالح خاصی در ساخت این درب ها استفاده می شود.

مواد و مصالح مختلفی برای مقاومت درب های ضد سرقت در برابر رطوبت هوای شرجی در آن ها به کار میرود. گزینه های زیادی برای مواد درهای ورودی از جمله فایبرگلاس، چوب، آلومینیوم و فولاد وجود دارد. درهای فایبرگلاس اغلب بهترین درهای بیرونی منازل در آب و هوای مرطوب تر هستند که میزان بارش زیاد را تجربه می کنند. در زیر خود رطوبت به خوبی نگه می دارند و پوسیدگی و پیچ و تاب برای درب نخواهند داشت.

کیفیت ترین درب ضد سرقت ایران - درب ضد سرقت مناسب مناطق شرجی
درب ضد سرقت مناسب مناطق شرجی

درب هایی که از آهن در ساخت آن ها استفاده شده است، بهترین گزینه برای مناطق شرجی می باشند. به این دلیل که در برابر رطوبت هوا به واسطه رنگ آمیزی صحیح و استفاده از مواد ضد زنگ زدگی، دارای مقاومت بسیار زیادی هستند. همچنین درب دچار آسیب هایی مانند پوسیدگی و پیچ و تاب نخواهد شد.

اگر در منطقه ای هستید که اغلب آب و هوای منطقه شما شرجی است دقت کنید که دربی انتخاب کنید که  از فایبرگلاس برای ساخت آن استفاده شده است. شمال کشور ما دارای چنین جو آب و هوایی است که اگر در شمال کشور ساکن هستید باید درب شما چنین مشخصاتی داشته باشد. جهت خرید درب ضد سرقت برای منطقه جغرافیایی خود با مشکل رو به رو شدید و یا نیاز به مشاوره داشتید با نمایندگی درب ضد سرقت آرون صنعت در تماس باشید.

جنس مناسب ترین درب برای مناطق شرجی چگونه است ؟

از جمله درب های مناسب عبارتند از:

۱.درب های چوبی با پوشش های مقاوم در برابر تغییرات رطوبت و دما

۲.درب های با روکش پلیمری (لمینیت، CPL، روکش پی وی سی، روکش چوب اکو)

۳. درب هایی از جنس پلاستیک، شیشه و شیشه کامپوزیت

23 - درب ضد سرقت مناسب مناطق شرجی
درب ضد سرقت مناسب مناطق شرجی

جمع بندی:

امیدواریم این مقاله درب ضد سرقت مناسب مناطق شرجی برای شما مفید باشد شما می توانید نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید. ایمنی و داشتن امنیت ساختمان دارای اهمیت بسیار زیادی است. به این علت که اولین درب به ساختمان درب ورودی آن است. بنابراین خرید دربی که ضد سرقت، ضد رطوبت باشد، همچنین در برابر نور مستقیم خورشید مقاومت زیادی داشته باشد، دارای اهمیت بسیاری است.

برای درب ورودی ساختمان به هیچ وجه از محصولات درجه 2 و 3 استفاده نکنید. به این دلیل که پس از مدت کوتاهی به دلیل پوسیدگی و رنگ پریدگی مجبور به تعویض آن خواهید بود. برای خرید درب ضدسرقت با شماره های درج شده در سایت آرون صنعت تماس حاصل فرمایید.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.