• کارخانه: مازندران، شهرک صنعتی بشل ، فاز 2
  • فروشگاه: مازندران، قائمشهر ، خیابان جویبار، نبش کوچه سینا
  • 50 490 011-422
  • 3944 044 0912
  • کارخانه: مازندران، شهرک صنعتی بشل ، فاز 2
  • فروشگاه: مازندران، قائمشهر ، خیابان جویبار، نبش کوچه سینا
  • 09120443944
  • 01142249050

وبلاگ

11 2 - وبلاگ

پنجره‌ دوجداره هوشمند و شیشه های مات شونده

با سلام خدمت همراهان گرامی آرون صنعت، در این مقاله قصد داریم به بررسی در مورد پنجره‌ دوجداره هوشمند و شیشه های مات شونده بپردازیم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. امروزه تکنولوژی در بطن زندگی رسوخ کرده است. سازه های مهندسی و ساختمانی از تکنولوژی بی نصیب نمانده اند از زمان وارد شدن کامپیوتر و اینترنت به زندگی روزمره انسان ها، هوشمند شدن کاربرد وسایل نیز، به یکی از نیازهای ضروری افراد تبدیل شد. این پیشرفت و توسعه در هوشمندسازی تا آنجا پیش رفت که سازندگان ساختمان‌ها به ایجاد بخش‌های مختلف هوشمندی برای ساختمان‌سازی روی آوردند. یکی از بخش‌های مهم در این زمینه، صنعت تولید درب و پنجره و در راستای آن، تولید پنجره دوجداره هوشمند بود.

2020 05 10 173618 - وبلاگ

تاثیر قاب پنجره دوجداره در زیبایی نمای ساختمان

با سلام خدمت همراهان گرامی آرون صنعت، در این مقاله قصد داریم به بررسی در مورد تاثیر قاب پنجره دوجداره در زیبایی نمای ساختمان بپردازیم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. تمام اجزای پنجره دو جداره بر زیبایی نمای داخلی و خارجی ساختمان تاثیر فراوانی می گذارند. یکی از مهم‌ترین اجزای ساختمان، قاب پنجره دوجداره است و نقش مهمی در نمای داخلی و خارجی ساختمان دارد. معماران با این دید پنجره ها را طراحی می کنند که آن ها بخشی از نمای ساختمان هستند. با توجه به سایه‌هایی که پنجره‌ها بر روی نما ایجاد می‌کنند و آن‌ را تحت تاثیر قرار می‌دهند، بسیار کورکورانه‌ای به حساب می‌آید.

Layer 4 - وبلاگ

نکات مهم قبل از خرید درب ضد سرقت

با سلام خدمت همراهان گرامی آرون صنعت، در این مقاله قصد داریم به بررسی در مورد نکات مهم قبل از خرید درب ضد سرقت بپردازیم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. امروزه افراد زیادی علاقمند به خرید درب ضد سرقت می باشند و دوست دارند که یک درب ضد سرقت خوب را خریداری کنند ولی با خصوصیات درب ضد سرقت مرغوب آشنایی ندارند و به همین علت نمی توانند خرید خوبی داشته باشند. این موضوع باعث شد تا ما تصمیم بگیریم در این مطلب به این موضوع بپردازیم .

61880183 - وبلاگ

هر آنچه قبل از خرید پنجره دو جداره باید بدانید

با سلام خدمت همراهان گرامی، در این مقاله از گروه آرون صنعت به بررسی در مورد هر آنچه قبل از خرید پنجره دو جداره باید بدانید میپردازیم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. آگاهی از نکات مهم قبل از خرید پنجره دوجداره می تواند به شما برای یک انتخاب حرفه ای و اصولی کمک کند.

دوجداره دودی 1 768x450 1 - وبلاگ

شیشه دوجداره دودی برای پنجره ها

با سلام خدمت همراهان گرامی آرون صنعت در این مقاله قصد داریم به بررسی شیشه دوجداره دودی برای پنجره ها بپردازیم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. در سال های اخیر استفاده از شیشه دو جداره در نمای ساختمان و دکوراسیون داخلی مورد توجه طراحان و معماران قرار داشته است. شیشه ها می توانند علاوه بر تامین کردن نور محیط، باعث ارتباط بصری داخل ساختمان با محیط بیرون شوند به همین دلیل از جایگاه ویژه ای برخوردارند. رنگ های گوناگون از شیشه دوجداره در بازار وجود دارد و به همین خاطر شیشه دو جداره مانند شیشه های معمولی در رنگ های مختلف تولید می شوند. در بین رنگ‌های تولید شده، شیشه دوجداره دودی برای پنجره‌ها بسیار پرطرفدار شناخته شده است.

5 ways to insulate windows Service Champions 1 - وبلاگ

بهترین روش برای درزگیری درب و پنجره دو جداره

با سلام خدمت همراهان گرامی، در این مقاله از گروه صنعتی آرون صنعت قصد داریم به بررسی در مورد بهترین روش برای درزگیری درب و پنجره دو جداره بپردازیم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. امروزه عایق بندی و درزگیری درب و پنجره دو جداره در ساختمان از نکاتی است که اغلب افراد به آن توجه دارند. مردم تمایل دارند که منزل خود را عایق کنند و علاوه بر داشتن آسایش از میزان هزینه خود بکاهند. بهترین راه حل برای عایق بندی ساختمان، نصب و درزگیری درب و پنجره دو جداره است.

1399122410362423224136510 - وبلاگ

پارتیشن بندی با شیشه دوجداره

با سلام خدمت همراهان گرامی آرون صنعت، در این مقاله قصد داریم به بررسی در مورد پارتیشن بندی با شیشه دوجداره بپردازیم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. شیشه یک مصالح ساختمانی است که امکان تقسیم بندی محیط را ممکن می سازد. پارتیشن شیشه ای یک ابزار سریع و ساده برای به روز رسانی و تفکیک قسمت های مختلف یک ساختمان و دفتر کار است. پارتیشن شیشه ای در واقع همان دیواری که با شیشه دوجداره یا شیشه معمولی ایجاد می شود. پارتیشن بندی با شیشه دوجداره باعث ایجاد ظاهری زیبا و تاثیری چشمگیر بر روی دکوراتیو فضا کار یا خانه می شود. پارتیشن شیشه ای دوجداره به عنوان عایق صوتی و مانعی برای جلوگیری از ورود عوامل خارجی محیط مانند گرد و غبار، حشرات و سایر موارد مشابه به کار می رود. با همه این‌ها، پارتیشن شیشه‌ای جنبه بصری فضا را نیز از بین نمی‌برد.

12986 - وبلاگ

اهمیت نصب حفاظ بر پنجره دو جداره

با سلام خدمت همراهان گرامی آرون صنعت، در این مقاله قصد داریم به بررسی در مورد اهمیت نصب حفاظ بر پنجره دو جداره بپردازیم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. در ساختمان های امروزی، امنیت حرف اول را می زند به همین دلیل نصب حفاظ پنجره دوجداره و نصب حفاظ روی درها و دیوارها، انجام می‌شود.وجود امنیت در محل زندگی موضوع بسیار مهم و ارزشمندی است. نصب حفاظ یک راه حل عالی و مقرون به صرفه است که می تواند پنجره ها را در برابر بسیاری از تهدیدات محافظت کند.

portali 1 - وبلاگ

تفاوت درب ضد سرقت ایرانی و ترک

با سلام خدمت همراهان گرامی آرون صنعت در این مقاله به بررسی در مورد تفاوت درب ضد سرقت ایرانی و ترک میپردازیم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. همانطور که در مقالات قبلی در این باره صحبت کردیم در بازار ایران 3 نوع درب ضد سرقت که شامل درب ضد سرقت ایرانی، درب ضد سرقت ترک، درب ضد سرقت چینی عرضه می شود. درب های ترک از کیفیت و قیمت بیشتری برخوردار است. اگر شما برای انتخاب بهتر به دنبال تفاوت درب ضد سرقت ایرانی و ترک هستید با ما همراه باشید تا تفاوت های ان ها را با هم بررسی کنیم.

image cf3368ae0b94b3d7fbbf73968ec5ab3edfac1914 - وبلاگ

درب لابی

با سلام خدمت همراهان گرامی، در این مقاله از آرون صنعت به بررسی در مورد درب لابی ضد سرقت میپردازیم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. درب مورد استفاده در لابی نسبت به گذشته بسیار مرسوم تر شده و همچنین استفاده از درب لابی یکی از ارکان های مهم در ساختمان است. استفاده از درب لابی ضدسرقت یک مزیت بزرگ برای افزایش امنیت کل ساختمان به حساب می آید. درب های لابی ضد سرقت در 3 نوع چینی، ترک و ایرانی عرضه می شوند که تفاوت بسیاری با یکدیگر دارند.

interior doors - وبلاگ

انواع روکش درب داخلی

با سلام خدمت همراهان گرامی، در این مقاله از گروه صنعتی آرون صنعت قصد داریم به بررسی در مورد انواع روکش درب داخلی بپردازیم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. یک درب داخلی زیبا و با کیفیت علاوه بر تغییر سبک و دکوراسیون خانه شما، یکی از اجزای ضروری خانه به شمار می رود. این درب ها هستند که خانه را به بخش های مختلف تقسیم می کنند. در دنیای امروز و با وجود آپارتمان آماده کمتر کسی به انواع درب و کیفیت آن توجه می کند. برای محافظت از درب چوبی استفاده از روکش ضروری است. اگر برای درب چوبی روکش مناسب لحاظ نشود چوب به مرور زمان خشک شده ترک خورده و خراب می شود.

14 1 - وبلاگ

روش های تمیز کردن درب ضد سرقت

با سلام خدمت همراهان گرامی، در این مقاله از آرون صنعت به بررسی در مورد روش های تمیز کردن درب ضد سرقت میپردازیم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. درب های ضد سرقت از رویه و روکش هایی با رنگ پلی اورتان ساخته می شوند. به همین دلیل تمیز کردن با الکل یا سایر مواد شوینده و ضدعفونی کننده می تواند به رنگ آن صدمه بزند. در واقع الکل و برخی از شوینده ها ممکن باعث کدر شدن رنگ از بین رفتن رویه و روکش درب ضد سرقت شود.

rozet darb arsan - وبلاگ

روزت درب ضد سرقت

با سلام خدمت همراهان گرامی، در این مقاله از گروه آرون صنعت به بررسی در مورد روزت درب ضد سرقت میپردازیم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. قفل های درب ضد سرقت اگر از نوع سیلندر دار باشند نیاز به یک عدد رزت برای روی سیلندر دارند. کارکرد روزت قفل، ایجاد ایمنی روی قفل برای جلوگیری از شکستن و یا سوراخکاری آن است. روزت درب ضد سرقت نقش زیادی در امنیت درب دارد.

725e8c20 2a72 4218 b6fb 6739501ac653 - وبلاگ

درب اتاق سرور

با سلام خدمت همراهان گرامی آرون صنعت، در این مقاله قصد داریم به بررسی در مورد درب اتاق سرور بپردازیم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. هر شرکت دارای اطلاعات محرمانه و مهمی است که باید از آن ها محافظت کند و محافظت از این اطلاعات محرمانه با ساخت اتاق سرور صورت می گیرد. اتاق سرور تبدیل به مرکزی برای نگهداری اطلاعات و محلی برای کنترل و مدیریت تمام کامپیوترها و دستگاه ها می شود و از این جهت نظارت بر فعالیت تمامی سیستم های موجود در شرکت آسان می گردد.

ROKOB 41 600x777 1 - وبلاگ

روکوب درب ضدسرقت

با سلام خدمت همراهان گرامی، در این مقاله از آرون صنعت به بررسی در مورد روکوب درب ضدسرقت و ویژگی های آن میپردازیم تا انتهای ای مقاله با ما همراه باشید. هر آنچه که در زندگی از آن استفاده می کنیم بطور معمول و کلی از اجزای گوناگون تشکیل شده است. درب ضد سرقت یکی از هزاران وسیله و خدماتی که در طی زندگی روزمره مورد استفاده قرار میگیرد. با گذشت زمان و پیشرفت هایی که در زمینه امنیت حاصل شد، درب‌های ضد سرقت نیز پدید آمدند. این درب‌ها که در مقایسه با نمونه‌های قدیمی خود از ساختمان و تجهیزات پیچیده تری تشکیل شده اند، کارایی به شدت رضایت بخشی را ارائه می‌سازند.

fire exit doors 1 - وبلاگ

درب ضد حریق

با سلام خدمت همراهان گرامی، در این مقاله از آرون صنعت، به بررسی در مورد درب ضد حریق بپردازیم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. در گذشته به دلیل نبود درب ضد حریق هنگام وقوع آتش سوزی در یک ساختمان، آتش به تمام قسمت های ساختمان نفوذ پیدا می کرد و این موضوع باعث ایجاد خسارت مالی و جانی زیادی برای افراد بود. با گذر زمان مهندسان به فکر چاره ای برای جلوگیری از بروز خسارت عمده در هنگام اتش سوزی افتادند و توانستند درب های بسیار مقاوم در برابر حرارت و آتش را بسازند تا به وسیله آن به نوعی ساختمان های حساس در برابر حرارت و آتش حفظ کنند.

slide2 scaled 1280x720 1 - وبلاگ

پنجره دو جداره عایق صوتی

با سلام خدمت همراهان گرامی، در این مقاله از آرون صنعت به بررسی اینکه پنجره دو جداره عایق صوتی میپردازیم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. دنیای اطراف ما پر از سرو صدا و اکثر این صداها برای ما خوشایند نیست و از شندین آن لذت نمی بریم. امروزه آلودگی صوتی بخش عمده ای از مشکلات زندگی شهری به شمار می آید و اثرات مخرب در واکنش اجتماعی و سلامت مردم قابل مشاهده است. در نتیجه به حداقل رساندن این صداها و رسیدن به آرامش به یک دغدغه بزرگ تبدیل شده است.

window steam - وبلاگ

روش‌های از بین بردن بخار شیشه دوجداره

با سلام خدمت همراهان گرامی، در این مقاله از آرون صنعت به بررسی روش‌های از بین بردن بخار شیشه دوجداره میپردازیم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. شیشه های دوجداره به دلیل مزایای زیادی دارند  شیشه های در سال های اخیر طرفداران بسیاری پیدا کرده اند. این نوع شیشه ها عایق خوبی برای انتقال حرارت و صوت و به مصرف بهینه انرژی کمک می کنند. تمیز کردن شیشه دوجداره کار نسبتا سختی و به مهارت زیادی نیاز دارد. بخار بین شیشه دوجداره و تمیز کردن آن مسئله مهمی است که گاهی اوقات افراد را مجبور به تعویض کردن آن می کند.

3 - وبلاگ

انواع پنجره برای نصب در ساختمان ها و مشخصات هر کدام

با سلام خدمت همراهان گرامی، در این مقاله از گروه آرون صنعت به بررسی در مورد انواع پنجره برای نصب در ساختمان ها و مشخصات هر کدام میپردازیم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. امروزه پنجره یکی از اجزای اصلی و جدانشدنی و منبع اصلی تامین نور و هوای داخل ساختمان است. پنجره ها در همه سازه ها و ساختمان ها کاربرد دارد و اگر به درستی انتخاب نشود می تواند تاثیر منفی بر کاربری کل ساختمان داشته باشد.

سیلیکون پنجره - وبلاگ

کاربرد چسب سیلیکون در عایق‌ کردن پنجره‌های دوجداره

با سلام خدمت همراهان گرامی، در این مقاله از گروه آرون صنعت به بررسی در مورد کاربرد چسب سیلیکون در عایق‌ کردن پنجره‌های دوجداره بپردازیم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. اگر با زیاد کردن دمای شوفاژ و بخاری همچنان محیط داخل ساختمان سرد است و با بارش برف و باران، رطوبت وارد خانه می شود نشان دهنده این است که پنجره ها نیاز به درزگیری و آب بندی دارند. در فصل سرد سال برای حفظ گرمای محیط و جلوگیری از اتلاف انرژی راه های مختلف وجود دارد. از روش هایی که برای جلوگیری از اتلاف انرژی در فصل مختلف سال استفاده می شود می توان به عایق کردن و درزگیری در و پنجره اشاره کرد. در ادامه به توضیح کاربرد چسب سیلیکون در عایق‌بندی پنجره‌های دوجداره می‌پردازیم.

curtainwall12 1280x720 1 - وبلاگ

نمای کرتین وال

با سلام خدمت همراهان گرامی، در این مقاله از گروه آرون صنعت به توضیح در مورد نمای کرتین وال و تفاوت آن با نمای ساختمانی میپردازیم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. زمانی که به ساختمان نگاه می کنیم آنچه که اولین بار توجه ما را به خود جلب می کند ظاهر و نمای آن ساختمان است. نما ساختمان نقش بسیار مهمی در زیبایی، جذابیت و عایق بندی ساختمان ایفا می کند. نمای بیرون ساختمان به منزله یک لایه محافظ برای ساختمان که در برابر عوامل مختلف آب و هوایی محافظت می کند و نقش بسیار مهمی در زیبایی ساختمان دارد.

rsz 4 - وبلاگ

شیشه دکوراتیو

با سلام خدمت همراهان گرامی، در این مقاله از گروه آرون صنعت به توضیح در مورد شیشه دکوراتیو و انواع آن میپردازیم. بطور معمول به تمام ابزار و مصالح شیشه ای که برای دکوراسیون و تزیینات داخل و خارج آپارتمان استفاده می شود شیشه دکوراتیو گفته می شود. از این نوع شیشه ها برای تزیینات در فضاهای مختلف مانند دیوارهای شیشه ای، فضای بین کابینت، حمام، پارتیشن بندی و پله استفاده می شود.

cf82e087 1a1b 497b bf57 cb52555c97a2 - وبلاگ

استین گلاس و کاربرد آن در پنجره دوجداره

با سلام خدمت همراهان گرامی، در این مقاله از آرون صنعت قصد داریم به بررسی در مورد استین گلاس و کاربرد آن در پنجره دوجداره بپردازیم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. شیشه یکی از متریال ها برای طراحی دکوراسیون داخلی و خارجی که از آن استفاده می شود. از گذشته تا به امروز معماران و صنعت گران حوزه هنر و معماری با استفاده از تکنیک های گوناگون شیشه های رنگی را در نمای داخلی و خارجی مورد استفاده قرار دادند. با پیدایش شیشه های رنگی بر محبوبیت آن اضافه شده و این متریال مورد توجه معماران بسیاری قرار گرفت. یکی از تکنیک های کاربردی در طراحی دکوراسیون استفاده از تکنیک استین گلاس است.

پنجره نرمال و ترمال بریک - وبلاگ

پنجره ترمال بریک

با سلام خدمت همراهان گرامی، در این مقاله از آرون صنعت به بررسی در مورد پنجره ترمال بریک و عایق بندی خانه یا محل کار میپردازیم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. امروزه با توجه به افزایش مصرف انرژی و افزایش قیمت انرژی مختلف اغلب مردم به دنبال عایق بندی بهینه خانه، ویلا و یا محل کار خود هستند. بیشتر افراد در این شرایط به سراغ عایق بندی سقف و دیوار و استفاده از لعاب های دو و سه گانه می روند و در اغلب موارد از نمایه پنجره غافل می شوند.

پلیسه ای 4 - وبلاگ

توری پلیسه

با سلام خدمت همراهان گرامی، در این مقاله از گروه صنعتی آرون صنعت قصد داریم به توضیح در مورد توری پلیسه و استفاده از آن در پنجره دوجداره بپردازیم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. در فصل بهار برای مطبوع شدن فضای داخل منازل از وسایل سرمایشی استفاده نمی شود با باز گذاشتن درب و پنجره در ساعاتی از روز تهویه طبیعی هوا در محیط خانه صورت می پذیرد که بسیار دلپذیر است. مشکلی که در این فصل با آن مواجه هستیم وجود حشرات موزی مثل مگس و پشه، که با باز قرار دادن پنجره‌ها و درب‌ها این حشرات به داخل خانه راه پیدا می‌کنند. راهی که امروزه به عنوان بهترین و سالم‌ترین روش برای مبارزه با حشرات وجود دارد، پیشگیری از ورود حشرات به خانه‌ها با استفاده از نصب توری بر روی درب و پنجره‌ها می‌باشد که بهترین آن توری پلیسه است.

53b932c1b39c4037a7a662e722a0e6d3 - وبلاگ

انواع قفل درب ضد سرقت

با سلام خدمت همراهان گرامی ، تامین امنیت منازل و ساختمان ها همواره یکی از مهمترین دغدغه های بسیاری از افراد بوده است که امروزه با استفاده از درب های ضد سرقت این موضوع تا حدودی حل شده است. آشنایی با انواع قفل درب ضد سرقت و ویژگی ها و همینطور سطح ایمنی هر یک از آنها می تواند مزایای بسیار زیادی را برای شما داشته باشد.

Bathroom door - وبلاگ

علت متورم شدن درب سرویس و حمام

اگر درب سرویس بهداشتی و درب حمام شما متورم شده و می خواهید آن را تعمیر کنید و یا نکات مربوط به نگهداری آن را بدانید تا انتهای این مقاله از بازرگانی آرون صنعت با ما همراه باشید .

10 28 - وبلاگ

انتخاب بهترین نوع قرنیز

با سلام خدمت همراهان گرامی
در مقالات قبلی در مورد انواع چهار چوب های فلزی صحبت کردیم در این مقاله از بازرگانی آرون صنعت قصد داریم در مورد قرنیز و انواع آن صحبت کنیم . ما به شما کمک می کنیم تا بتوانید بهترین نوع قرنیز را برای منزل خود انتخاب کنید در قدیم استفاده از قرنیز در طراحی داخلی ساختمان‌ها بسیار کاربرد داشته است و استادان معمار از انواع آن در داخل فضاها و اتاق‌های ساختمان استفاده می‌کردند . اگرچه نقش آن تنها در زیبایی خلاصه نمی‌شود و کاربردهایی نیز در صنعت ساختمان دارد .

unnamed - وبلاگ

انواع چهارچوب فلزی

چهارچوب ها به دو نوع چهارچوب فلزی و چهارچوب چوبی تقسیم می شوند .چهارچوب های مورد استفاده برای هر نوع درب متفاوت می باشد. در گذشته چهارچوب های چوبی برای درب منزل استفاده می شد. اما امروزه با توجه به کیفیت و دوامی که چهارچوب های فلزی دارند ، این چهارچوب ها جایگزین چهارچوب های چوبی شده اند .

image4 5 - وبلاگ

پنجره UPVC بهتر یا پنجره PVC

در این مقاله از بازرگانی آرون صنعت قصد داریم در مورد پنجره upvc و pvc و ویژگی و تفاوت های آن را بررسی کنیم. چند سالی است که با پیشرفت علم و تکنولوژی نمونه جدیدی از پنجره ها با نام upvc پنجره دوجداره به بازار آمد و آسایش و آرامش را برای ساکنین به ارمغان آورد.
پنجره دوجداره یکی از روش های کارآمد و به صرفه برای حل مشکل آلودگی صوتی و هدررفت انرژی در خانه ها و محل کار است. در معماری پنجره نقش مهمی در زیبایی خانه به عهده دارد ، در رابطه با دکوراسیون پنجره می توانید به مقاله پنجره در دکوراسیون که قبلا بطور مفصل در مورد آن صحبت کردیم مراجعه کنید .

post types of wood - وبلاگ

انواع چوب و روکش های چوب درب ضد سرقت

ر این مقاله از بازرگانی آرون صنعت قصد داریم در مورد انواع چوب و روکش های چوب درب ضد سرقت و داخلی صحبت کنیم در ادامه این مقاله با ما همراه باشید. یکی از مهم ترین مصالح ساختمانی که از قدیم مورد استفاده قرار می گرفته چوب است ، چوب با داشتن ویژگی منحصر به فرد ، ماده بسیار مناسبی برای ساختمان سازی و به عنوان اولین ماده ای که انسان از آن برای ساختمان سازی  و ایجاد سرپناه استفاده کرده است. از جنبه معماری می توان گفت سازه های چوبی رنگ و بوی خاصی به محیط خانه می بخشد.

2a01e947f2d0438783d233f89ab5f771 - وبلاگ

مزایای درب ضد سرقت نسبت به حفاظ های سنتی

با سلام خدمت همراهان عزیز ، یکی از راه های ورود افراد متجاوز به خانه شما یا نقاط ضعف، درب ورودی منزل است. روش‌های متفاوتی برای بهبود امنیت منزل شما وجود دارد که یکی از آنها حفاظ درب آپارتمان و یا استفاده از درب ضد سرقت می‌باشد .برای ایجاد امنیت در منزل میتوان از حفاظ های درب ورودی و یا درب ضد سرقت استفاده کرد. درب ضد سرقت و حفاظ آکاردئونی هر دو جهت بالا بردن امنیت خانه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. اما اگر شما هم بین انتخاب یکی از این دو مردد هستید، با ما همراه باشید تا با ویژگی‌های هر یک و نیز تفاوت‌های درب ضد سرقت و حفاظ آکاردئونی آشنا شوید و یک انتخاب خوب داشته باشید.

صنعت هوتن - وبلاگ

انواع درب ضد سرقت

با سلام خدمت همراهان گرامی ، در این مقاله از شرکت آرون صنعت به توضیح در مورد انواع درب ضد سرقت میپردازیم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.در طول تاریخ انسان همیشه به دنبال راه هایی برای ...